Atribuită Cumpărare directă

Tubulatura Insuflare/Tubulatura pentru Irigare/ubulatura reutilizabila aspiratie-UROLOGIE

Număr anunț
DA33229119
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
Cod CPV
33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.928 RON
Valoare atribuită
9.928 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.928 RON

din 9.928 RON estimat