Atribuită Cumpărare directă

HOFF CORP STRADAL LED 100W 220V CW IP65

Număr anunț
DA33229355
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, Unitatea Militara 02512 Z (CUI 6591933)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
384,88 RON
Valoare atribuită
384,88 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

384,88 RON

din 384,88 RON estimat