Atribuită Cumpărare directă

Degraf D2 S -SRTFC BRASOV/ Depoul Sibiu

Număr anunț
DA33232977
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
IKADO GROUP CHEMICALS SRL (CUI 14793429)
Cod CPV
44832000-1 · Solventi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.814,80 RON
Valoare atribuită
2.814,80 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.814,80 RON

din 2.814,80 RON estimat