Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de tratament acustic Sala Cinema - Facultatea de Film
- Număr anunț
- DA33233619
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- INSONORA S.R.L. (CUI 45644389)
- Cod CPV
- 45323000-7 · Lucrari de izolare acustica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198.319 RON
- Valoare atribuită
- 198.319 RON
- Data publicării
- 11.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.