Atribuită Cumpărare directă

SENZOR DE PRESIUNE MBS 3000 0-16 BAR

Număr anunț
DA33234105
Autoritate contractantă
S.C. URBIS SERVCONSTRUCT S.R.L (CUI RO26454388)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.182 RON
Valoare atribuită
1.182 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.182 RON

din 1.182 RON estimat