Atribuită Cumpărare directă

Servicii instalatii sanitare si termice

Număr anunț
DA33235456
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico-Sociala pentru bolnavi cronici Salonta (CUI 15742520)
Furnizor / câștigător
SZAKAL SANDOR FERNCZ INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 27201731)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat