Atribuită
Cumpărare directă
MATERIALE PROMOTIONALE
- Număr anunț
- DA33235916
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean Gorj (CUI 4352042)
- Furnizor / câștigător
- B.D. MEDIA SRL (CUI 18318318)
- Cod CPV
- 30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.850 RON
- Valoare atribuită
- 2.850 RON
- Data publicării
- 11.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.