Atribuită Cumpărare directă

BX617 NYLON MULTI - Fir poliamida multifilament 3/0, L=75cm, ac 26.2mm rotund

Număr anunț
DA33235949
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
BIOSENS MEDICA SRL (CUI 23110363)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.824,48 RON
Valoare atribuită
1.824,48 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
15.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.824,48 RON

din 1.824,48 RON estimat