Atribuită Cumpărare directă

Cupa PRO47923

Număr anunț
DA33236240
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL PITESTI (CUI 4122256)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI 5277275)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.992 RON
Valoare atribuită
4.992 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.992 RON

din 4.992 RON estimat