Atribuită Cumpărare directă

Achizitie CN IKU ORADEA 20 MAI 2023

Număr anunț
DA33237367
Autoritate contractantă
Federatia Romana De Arte Martiale (CUI 4203571)
Furnizor / câștigător
TAUBER TERMAL SRL (CUI 109963)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.605,50 RON
Valoare atribuită
1.605,50 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
11.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.605,50 RON

din 1.605,50 RON estimat