Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Balon ventilatie si calibrare aparat anestezie 0,5L, 1L, 2L

Număr anunț
DA33238114
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Turceni (CUI 7530616)
Furnizor / câștigător
TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
Cod CPV
33171100-0 · Instrumente pentru anestezie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160,20 RON
Valoare atribuită
160,20 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
15.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160,20 RON

din 160,20 RON estimat