Atribuită Cumpărare directă

Spumogen sintetic fara flor tip DimiLex AFFF6% F15 ICAO LEVEL B

Număr anunț
DA33238666
Autoritate contractantă
Aeroportul International Brasov-Ghimbav RA (CUI 41940179)
Furnizor / câștigător
ROSTING FIRE INDUSTRY SRL (CUI 32433339)
Cod CPV
35111520-6 · Spuma pentru stingerea incendiilor sau compusi similari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.360 RON
Valoare atribuită
67.360 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.360 RON

din 67.360 RON estimat