Atribuită
Cumpărare directă
Panasonic Acumulatori Eneloop Pro tip R3 AAA de 930mAh set 4buc REF.82582 EL
- Număr anunț
- DA33238749
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 31433000-0 · Acumulatori cu nichel-fier (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.495,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.495,30 RON
- Data publicării
- 11.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.