Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul de intretinere si reparare instalatie de incalzire/climatizare/tratatare aer
- Număr anunț
- DA33238755
- Autoritate contractantă
- Directia Fiscala a Municipiului Timisoara (CUI 21666630)
- Furnizor / câștigător
- D.G.A. INSTAL SRL (CUI 14663674)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.596 RON
- Valoare atribuită
- 19.596 RON
- Data publicării
- 11.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.