Atribuită Cumpărare directă

Polizor unghiular , GWS 2200, putere 2200V, diam. disc 230mm

Număr anunț
DA33239368
Autoritate contractantă
SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI RO30925017)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,79 RON
Valoare atribuită
495,79 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,79 RON

din 495,79 RON estimat