Atribuită Cumpărare directă

TPS 30X30X3

Număr anunț
DA33239533
Autoritate contractantă
Teatrul pentru Copii si Tineret Vasilache (CUI 8613930)
Furnizor / câștigător
BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI 13569602)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,32 RON
Valoare atribuită
163,32 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,32 RON

din 163,32 RON estimat