Atribuită Cumpărare directă

Pachet partial conform ADV1359999 Medicamente si consumabile

Număr anunț
DA33239548
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33620000-2 · Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.564,13 RON
Valoare atribuită
1.564,13 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.564,13 RON

din 1.564,13 RON estimat