Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in vederea obtinerii unei finantari pentru Asigurarea dotarilor pentru Scoli

Număr anunț
DA33240385
Autoritate contractantă
Comuna Blajani (CUI 3724504)
Furnizor / câștigător
CREDINVEST CONSULTING SRL (CUI 15227452)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.950 RON
Valoare atribuită
14.950 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.950 RON

din 14.950 RON estimat