Atribuită Cumpărare directă

Memorie desktop KINGSTON Fury Beast, 2x16GB DDR4, 3200MHz, CL16, KF432C16BBK2/32

Număr anunț
DA33240749
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI 9068280)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30237230-0 · Memorii intermediare (cache) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,96 RON
Valoare atribuită
415,96 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,96 RON

din 415,96 RON estimat