Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE ANVELOPE

Număr anunț
DA33240762
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
CORLAN TRANS SRL (CUI 18102046)
Cod CPV
19512000-8 · Articole de cauciuc nevulcanizat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.210,08 RON
Valoare atribuită
1.210,08 RON
Data publicării
11.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.210,08 RON

din 1.210,08 RON estimat