Atribuită Cumpărare directă

R 7258/11.05.2023 - PLATFORMA AL CU ROTI 8 TREPTE H 1.68 M

Număr anunț
DA33241889
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44481000-5 · Scari cu platforma (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.428,01 RON
Valoare atribuită
6.428,01 RON
Data publicării
12.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.428,01 RON

din 6.428,01 RON estimat