Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de realizare de instalatii electrice temporare
- Număr anunț
- DA33243948
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SERVICIULUI PUBLIC DE SALUBRIZARE SECTOR 6 (CUI 46259209)
- Furnizor / câștigător
- EUROMBEST BUSINESS S.R.L. (CUI 34326002)
- Cod CPV
- 50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 12.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.