Atribuită Cumpărare directă

CABLU GEMBIRD HDMI 20M CC-HDMI4-20M

Număr anunț
DA33244391
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI 15931783)
Cod CPV
32521000-1 · Cabluri de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,80 RON
Valoare atribuită
537,80 RON
Data publicării
12.05.2023 00:00
Data finalizării
15.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,80 RON

din 537,80 RON estimat