Atribuită Cumpărare directă

Masa pentru terapie si consultatii cu 2 sectiuni BTL 1300 2s 1m Centrul de Zi de recuperare pt Copii

Număr anunț
DA33244489
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HUNEDOARA (CUI 9819433)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.860 RON
Valoare atribuită
6.860 RON
Data publicării
12.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.860 RON

din 6.860 RON estimat