Atribuită
Cumpărare directă
achizitie curs pregatire profesionala
- Număr anunț
- DA33244642
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL DE SERVICII PENTRU PERSOANE ADULTE CU DIZABILITATI DRAGOMIRESTI (CUI 47621659)
- Furnizor / câștigător
- PSIHOTEST SRL (CUI 15023720)
- Cod CPV
- 80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare atribuită
- 1.080 RON
- Data publicării
- 12.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.