Atribuită Cumpărare directă

Casti audio

Număr anunț
DA33245446
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Administrare Monumente și Promovare Turistică a Județului Hunedoara (CUI 43822048)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
Cod CPV
32342100-3 · Casti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
12.05.2023 00:00
Data finalizării
15.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat