Atribuită Cumpărare directă

Materiale consumabile stomatologice pentru cabinetele stomatologice scolare Radauti

Număr anunț
DA33245800
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.157,37 RON
Valoare atribuită
4.157,37 RON
Data publicării
12.05.2023 00:00
Data finalizării
15.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.157,37 RON

din 4.157,37 RON estimat