Atribuită Cumpărare directă

Cupa excavare 600 mm pentru buldoexcavator

Număr anunț
DA33245924
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
UTILBEN SRL (CUI 18643343)
Cod CPV
43261000-0 · Cupe mecanice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.460 RON
Valoare atribuită
3.460 RON
Data publicării
12.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.460 RON

din 3.460 RON estimat