Atribuită Cumpărare directă

Stand motorizat foto Kaiser

Număr anunț
DA33246496
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
39181000-4 · Mese de lucru de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.284,87 RON
Valoare atribuită
35.284,87 RON
Data publicării
12.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.284,87 RON

din 35.284,87 RON estimat