Atribuită Cumpărare directă

RECHIZITE SCOLARE

Număr anunț
DA33248162
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA PUCHENII MARI (CUI 29164745)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.578,50 RON
Valoare atribuită
6.578,50 RON
Data publicării
12.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.578,50 RON

din 6.578,50 RON estimat