Atribuită Cumpărare directă

Sony Acumulator original NP-FZ100 pentru A9/A7RIII/A7 IV ILCE9/ILCE7RIII

Număr anunț
DA33249658
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Cultura si Arta Buzau (CUI 31508573)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,07 RON
Valoare atribuită
378,07 RON
Data publicării
12.05.2023 00:00
Data finalizării
15.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,07 RON

din 378,07 RON estimat