Atribuită
Cumpărare directă
Piese schimb masini-unelte,aparate,dispozitive
- Număr anunț
- DA33250457
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI RO1443170)
- Furnizor / câștigător
- ING TRUST SRL (CUI 10742775)
- Cod CPV
- 45252130-8 · Echipament pentru statii de epurare a deversarilor din canalizari (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340,35 RON
- Valoare atribuită
- 340,35 RON
- Data publicării
- 12.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.