Atribuită Cumpărare directă

Materiale personalizate- TOXICOLOGIE/PROIECT ERASMUS CTR.2022-1-RO01-KA220/DEHELEAN/PINZARU

Număr anunț
DA33251078
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
SZUCSIK MEDIA S.R.L. (CUI 32236450)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890 RON
Valoare atribuită
1.890 RON
Data publicării
12.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890 RON

din 1.890 RON estimat