Atribuită Cumpărare directă

INDUR XL FRESH 2X5L / CLEAR DRY HD 2X5L

Număr anunț
DA33251210
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.170,02 RON
Valoare atribuită
5.170,02 RON
Data publicării
12.05.2023 00:00
Data finalizării
15.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.170,02 RON

din 5.170,02 RON estimat