Atribuită Cumpărare directă

SAP II - ANVELOPĂ DE VARĂ NOKIAN Cline Van 195/65 R16c 104T

Număr anunț
DA33251489
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
AUTOBON PARTS & TYRES SRL (CUI 27389490)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.794,92 RON
Valoare atribuită
1.794,92 RON
Data publicării
12.05.2023 00:00
Data finalizării
15.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.794,92 RON

din 1.794,92 RON estimat