Atribuită Cumpărare directă

Covoras absorbant paviment 72x37 cm

Număr anunț
DA33251558
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
42924720-2 · Echipament de decontaminare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.750 RON
Valoare atribuită
44.750 RON
Data publicării
12.05.2023 00:00
Data finalizării
15.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.750 RON

din 44.750 RON estimat