Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie a doua posturi de paza 24/24 din data de 15.05.2023 pana pe data 31.12.2023
- Număr anunț
- DA33251593
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MIRCEA ELIADE (CUI 24437674)
- Furnizor / câștigător
- FYRE FORCE SECURITY S.R.L. (CUI 43535245)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216.216 RON
- Valoare atribuită
- 216.216 RON
- Data publicării
- 12.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.