Atribuită Cumpărare directă

Noptiera noptiere pentru spital din METAL cu 4 roti masa servit pat pliabilă sertar dulap și raft

Număr anunț
DA33251872
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
39143123-4 · Noptiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.220 RON
Valoare atribuită
14.220 RON
Data publicării
13.05.2023 00:00
Data finalizării
15.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.220 RON

din 14.220 RON estimat