Atribuită Cumpărare directă

Aparat pentru colorat lame

Număr anunț
DA33255212
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33950000-4 · Echipament si articole pentru medicina legala clinica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.400 RON
Valoare atribuită
40.400 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.400 RON

din 40.400 RON estimat