Atribuită Cumpărare directă

Licenta Adobe Acrobat PRO

Număr anunț
DA33255989
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
48315000-9 · Pachete software pentru tehnoredactare computerizata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.800 RON
Valoare atribuită
16.800 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.800 RON

din 16.800 RON estimat