Atribuită Cumpărare directă

Rola cablu utp gembird cat5e 305m cupru-aluminiu solid awg24 red upc-500, UPC-5004E-SOL-R

Număr anunț
DA33256185
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
673,17 RON
Valoare atribuită
673,17 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

673,17 RON

din 673,17 RON estimat