Atribuită Cumpărare directă

CABLU CYABY 3X4

Număr anunț
DA33256424
Autoritate contractantă
Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI RO10843605)
Furnizor / câștigător
INSTAL ELECTRIC SRL (CUI 15140975)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
772,80 RON
Valoare atribuită
772,80 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

772,80 RON

din 772,80 RON estimat