Atribuită
Cumpărare directă
APARAT LAMINAT A4, 250MM/MIN, 80-125 MICRONI, ESPERANZA INTERSTELLAR
- Număr anunț
- DA33257161
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ''NICOLAE BALCESCU'' (CUI 29089694)
- Furnizor / câștigător
- SC ALBACOM BIZ SRL (CUI 15432686)
- Cod CPV
- 42932100-9 · Masini de laminare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,05 RON
- Valoare atribuită
- 126,05 RON
- Data publicării
- 15.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.