Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner Xerox Black standard 006R04402 pt. B230/B225/B235; cap. 1.200 pag OEM:006R04402
- Număr anunț
- DA33257355
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 382,74 RON
- Valoare atribuită
- 382,74 RON
- Data publicării
- 15.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.