Atribuită Cumpărare directă

Sac saci menaj menajeri polipropilena pubela pubele 120 L litri 10 bucati / rola negru OTI

Număr anunț
DA33257356
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 55 (CUI 32580119)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450,75 RON
Valoare atribuită
450,75 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450,75 RON

din 450,75 RON estimat