Atribuită Cumpărare directă

SGA MS Foarfeca fier-beton - 48 - Cr-V (INDUSTRIAL)

Număr anunț
DA33258202
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
KALKI DRIM MAGAZIN S.R.L. (CUI 42565965)
Cod CPV
44316500-3 · Lacatusarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,76 RON
Valoare atribuită
211,76 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,76 RON

din 211,76 RON estimat