Atribuită
Cumpărare directă
POLISTIREN DEBITAT CONFORM DETALII
- Număr anunț
- DA33259165
- Autoritate contractantă
- TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
- Furnizor / câștigător
- IMPRESA GREEN HOUSE SRL (CUI 33362171)
- Cod CPV
- 45451000-3 · Lucrari decorative (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680 RON
- Valoare atribuită
- 1.680 RON
- Data publicării
- 15.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.