Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare
- Număr anunț
- DA33259255
- Autoritate contractantă
- Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
- Furnizor / câștigător
- C&M GEPROTIM SRL (CUI 11546050)
- Cod CPV
- 71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.800 RON
- Valoare atribuită
- 19.800 RON
- Data publicării
- 15.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.