Atribuită Cumpărare directă

Fesi gipsate 10cm x 3m , 15 cm x 3 m ,20 cm x 3 m

Număr anunț
DA33260547
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.700 RON
Valoare atribuită
35.700 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.700 RON

din 35.700 RON estimat