Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de modernizare la Praznicarul situat in Cimitirul comunal Dumbraveni

Număr anunț
DA33260731
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
TEHNO-EDIL GEODIN S.R.L. (CUI 40526935)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.994,75 RON
Valoare atribuită
59.994,75 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.994,75 RON

din 59.994,75 RON estimat